Přeskočit na obsah

ico

Obrazy na zakázku

Toužíte si koupit a vystavit u sebe doma, v kanceláři nebo firmě můj obraz? Není nic jednoduššího, stačí mne kontaktovat přes e-mail nebo telefonicky.

ico

Design podle vašeho přání

Máte produkt a chybí vám k němu logo, přebal nebo třeba chcete design vlastních plakátů či unikátní ilustrace do knihy? Spolu to vymyslíme!

ico

Spolupráce s Locomotif.cz

Chcete si obléci mou tvorbu? Klidně! Pod taktovkou firmy Locomotif.cz vzniklo mnoho mých designů s vlakovou tematikou. Trička, mikiny, deky, půllitry, plakáty a mnoho dalších vychytávek si můžete objednat na jejich e-shopu.

Aktuálně:

  • Pozvánka: Výstava Saze v Prostějově

    Poprvé, od doby co jsem začal vystavovat, se mi podařilo uskutečnit jedno z mých drobných přání – umístit svou výstavu do svého rodného města – Prostějova. Tímto bych rád všechny, pro které byly místa jako Praha, Hradec Králové a nebo Bohumín z ruky, pozval na uvedení výstavy v Prostějově. Vernisáž se uskuteční v pátek 5.…

Matys

Martin Přikryl

Fascinující období dospívání a objevování bylo pryč a na celých deset let se Martin opět vrátil ke stylu tvoření, kdy umění plnilo pouze funkci koníčku. Když se pak přiblížil věku třiceti let, začalo mu docházet, že se musí rozhodnout buď ponechat tvorbu jen svému volnému času, nebo se umění věnovat naplno. Stále častější nutkání tvořit a volání fantaskních světů bylo silnější. Celý další rok trvalo rozhodnutí, kdy nakonec opustil práci vlakvedoucího a začal konečně dělat to, co ho vždy činilo šťastným a úplným. Byl čas vykročit rázným krokem na svou cestu, po které do té doby kráčel jen po špičkách.

V současnosti Matyse zcela pohltila tvorba uměleckých děl s železničními, tramvajovými nebo jinými dopravními tématy. A nejen obrazy jsou jeho uměleckým cílem – úzká spolupráce s módní značkou Locomotif.cz, která fanouškům přináší nejen oblečení s dopravní tematikou, mu umožnila přinášet jeho motivy lidem i touto neobvyklou cestou.

Matys

Kontakt

Martin Přikryl

telefon: +420 608 288 878

e-mail: info@matysart.cz