Přeskočit na obsah

ico

Obrazy na zakázku

Toužíte si koupit a vystavit u sebe doma, v kanceláři nebo firmě můj obraz? Není nic jednoduššího, stačí mne kontaktovat přes e-mail nebo telefonicky.

ico

Design podle vašeho přání

Máte produkt a chybí vám k němu logo, přebal nebo třeba chcete design vlastních plakátů či unikátní ilustrace do knihy? Spolu to vymyslíme!

ico

Spolupráce s Locomotif.cz

Chcete si obléci mou tvorbu? Klidně! Pod taktovkou firmy Locomotif.cz vzniklo mnoho mých designů s vlakovou tematikou. Trička, mikiny, plakáty a další vychytávky si můžete objednat na jejich e-shopu.

Aktuálně:

  • SAZE – 2023

    Věnováno všem parním lokomotivám. Těm, které stále věrně slouží nebo by sloužit chtěly, ale už nemohou, a těm, které zůstaly navždy tiché. O VÝSTAVĚ Následující texty jsou úryvky z knihy Průvodce výstavou Saze, která vyjde 23. 9. 2023. Když se vracím zpět k počátečním myšlenkám na tuto výstavu, je až s podivem, že první zmínku… Číst…

Matys

Martin Přikryl

Fascinující období dospívání a objevování bylo pryč a na celých deset let se Martin opět vrátil ke stylu tvoření, kdy umění plnilo pouze funkci koníčku. Když se pak přiblížil věku třiceti let, začalo mu docházet, že se musí rozhodnout buď ponechat tvorbu jen svému volnému času, nebo se umění věnovat naplno. Stále častější nutkání tvořit a volání fantaskních světů bylo silnější. Celý další rok trvalo rozhodnutí, kdy nakonec odešel z práce a začal konečně dělat to, co ho vždy činilo šťastným a úplným. Byl čas vykročit rázným krokem na svou cestu, po které do té doby kráčel jen po špičkách.

V současnosti Matyse zcela pohltila tvorba uměleckých děl s železničními, tramvajovými nebo jinými dopravními tématy. A nejen obrazy jsou jeho uměleckým cílem – úzká spolupráce s módní značkou Locomotif, která fanouškům přináší oblečení s dopravní tematikou, mu umožnila přinášet jeho motivy lidem i touto neobvyklou cestou.

Matys

Kontakt

Martin Přikryl

telefon: +420 773 666 128

e-mail: info@matysart.cz