Přeskočit na obsah

MatysArt

„I jeden obyčejný celek je vždy tvořen tisíci úchvatnými detaily.“

ico

Obrazy na zakázku

Toužíte si koupit a vystavit u sebe doma, v kanceláři nebo firmě můj obraz? Není nic jednoduššího, stačí mne kontaktovat přes e-mail nebo telefonicky.

ico

Design podle vašeho přání

Máte produkt a chybí vám k němu logo, přebal nebo třeba chcete design vlastních plakátů či unikátní ilustrace do knihy? Spolu to vymyslíme!

ico

Spolupráce s Locomotif.cz

Chcete si obléci mou tvorbu? Klidně! Pod taktovkou firmy Locomotif.cz vzniklo mnoho mých designů s vlakovou tematikou. Trička, mikiny, plakáty a další vychytávky si můžete objednat na jejich e-shopu.

Aktuálně:

  • VÝSTAVA ŽELEZNIČNÍCH AKVARELŮ 2.-3.7.2022

    Vernisáž výstavy, která bude umístěná první sobotu a něděli měsíce července, ve výtopně v Kořenově proběhne dne 2.7.2022 ve 13:00! Výstava proběhne ve dnech osalav 120ti let Zubačky: odkaz na akci a její doprovodný program: https://www.zubacka.cz/index.php/akce/planovane-akce/619-oslavy-120-let-zubacky-a-zeleznice-korenov-harrachov-szklarska-por-ba-gorna-2-a-3-cervence-2022 Všichni jste srdečně zváni!

Matys

Matys

Martin Přikryl

Fascinující období dospívání a objevování bylo pryč a na celých deset let se Martin opět vrátil ke stylu tvoření, kdy umění plnilo pouze funkci koníčku. Když se pak přiblížil věku třiceti let, začalo mu docházet, že se musí rozhodnout buď ponechat tvorbu jen svému volnému času, nebo se umění věnovat naplno. Stále častější nutkání tvořit a volání fantaskních světů bylo silnější. Celý další rok trvalo rozhodnutí, kdy nakonec odešel z práce a začal konečně dělat to, co ho vždy činilo šťastným a úplným. Byl čas vykročit rázným krokem na svou cestu, po které do té doby kráčel jen po špičkách.

V současnosti Matyse zcela pohltila tvorba uměleckých děl s železničními, tramvajovými nebo jinými dopravními tématy. A nejen obrazy jsou jeho uměleckým cílem – úzká spolupráce s módní značkou Locomotif, která fanouškům přináší oblečení s dopravní tematikou, mu umožnila přinášet jeho motivy lidem i touto neobvyklou cestou.

Matys

Kontakt

Martin Přikryl

telefon: +420 773 666 128

e-mail: info@matysart.cz